Druk 3D i testy penetracyjne seksownego cyborga

0

Młoda mieszkanka Shenzhen (miasto w południowo-wschodnich Chinach) kryjąca się pod pseudonimem SexyCyborg, w pomysłowy sposób wykorzystała druk 3D do przeprowadzenia testów penetracyjnych, mających na celu sprawdzenie odporności zabezpieczeń korporacyjnych na próbę wykradzenia poufnych informacji handlowych. W tym celu wydrukowała specjalną parę szpiegowskich butów, w których ukryła sprzęt niezbędny do dokonania hackerskiego ataku.

Uzupełnieniem chytrego planu chińskiej hackerki, była odpowiednia stylizacja, która skutecznie odwróciła uwagę ochrony od kryjącego się w butach niebezpieczeństwa, kierując ją zdecydowanie powyżej poziomu nóg…

www.drukarka3d.pl-sexycyborg

Projekt szpiegowskich butów (nazwanych „Wu Ying Shoes”)  został przygotowany w programie TinkerCAD.  Obuwie wydrukowano z materiału PLA stosując dwudziestoprocentowe wypełnienie oraz grubość warstwy wynoszącą 0,3 mm. Waga wydrukowanych butów nie odbiega od wagi zwykłego obuwia. Każdy z butów posiada specjalną „szufladkę”, którą można wyciągnąć bez zdejmowania obuwia z nóg. W szufladkach zmieściły się: bezprzewodowy router zasilany bateriami, keylogger usb oraz zestaw wytrychów. Projekt butów, można pobrać za darmo tutaj.

www.drukarka3d.pl_sexy_cyborg

www.drukarka3d.pl_hackerskie_buty_3d

www.drukarka3d.pl_zhackowne_buty_3d

www.drukarka3d.pl_rozkladane_buty_3d

www.drukarka3d.pl_skladany_but_3d

www.drukarka3d.pl_buty_3d_z_wkladka

www.drukarka3d.pl_but_z_ukrytym_pendrivem

www.drukarka3d.pl_sexy_cyborg_i_buty_3d

www.drukarka3d.pl_szpiegowskie_obuwie_3d

www.drukarka3d.pl_projekt_buta_3d

www.drukarka3d.pl_projekty_obuwia_3d

www.drukarka3d.pl_drukowanie_butow

www.drukarka3d.pl_druk_3d_obuwia

www.drukarka3d.pl_produkcja_butow_3d

Źródło

 

Udostępnij:

O autorze

Drukarka 3D

Zostaw swoją odpowiedź