Makies – lalki 3D, które wygrają z Barbie?

0

Makies to na dzień dzisiejszy najbardziej rozpoznawalne lalki 3D na świecie. Z pewnością posiadają one potencjał, by zagrozić słynnym lalkom Barbies. Dlaczego? Ponieważ zabawa z lalkami 3D zaczyna się już wtedy, gdy ich jeszcze nie ma.

makies - laleczki drukowane w 3D
Żeby lalka Makie mogła powstać, trzeba ją najpierw zaprojektować. Popularność gier z gatunku „przebieranki”, podpowiada że to właśnie projektowanie swojej niepowtarzalnej lalki może sprawiać największą radość. Oczywiście o ostatecznym sukcesie lalek Makies zadecyduje to, czy będą się one podobały dzieciom (lub ich rodzicom). Jeśli tak, to możemy się spodziewać zalewu makies’owych bajek, gier, ubrań oraz całej masy gadżetów (które również będą projektowane i drukowane w 3D).

Prawdopodobna popularyzacja zabawek 3D, możliwych do dowolnego kustomizowania, z pewnością przyczyni się do wychowaniu pokolenia młodych makersów.

Udostępnij:

O autorze

3D Printed Yoda

Yoda, my name is. 3D printed I was. Passionate about 3D printing, I am. To me talk, if passionate about AM technology, you are. Disruptive force, I belief the 3d printing is. May the force be with you. Yeesssssss.

Zostaw swoją odpowiedź