Waporyzatory 3D od Syqe Medical

0

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez twórców waporyzatora Syqe Inhaler, jego stosowanie jest najefektywniejszym znanym sposobem dostarczania kannabinoidów do organizmu pacjenta (ponad trzykrotnie efektywniejszym od tradycyjnego palenie marihuany). Co jednak ważniejsze, urządzenie umożliwia niezwykle precyzyjne dozowanie substancji aktywnych zawartych w konopiach. Tym samym możliwe jest wywoływanie u pacjenta jedynie pożądanych efektów (np. przeciwbólowych lub przeciwzapalnych) ograniczając efekty niepożądane.

Precyzyjne dozowanie leku umożliwi, planowanie i przeprowadzanie terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.
izraelski waportyzaror wydrukowany w 3d
(fot. syqemedical.com)
Waporyzator posiada wbudowane WIFI, dzięki któremu może być sterowany z poziomu specjalnej aplikacji. Dodatkowo aplikacja sterująca umożliwia zbieranie w rzeczywistym czasie informacji na temat prowadzonej terapii. Funkcjonalność selektywnego dozowanie substancji aktywnych, w połączeniu z możliwością zbierania i analizowania danych medycznych, z otwiera izraelskiemu waporyzatorowi drogę do mainstreamu świata medycyny.

ŹRÓDŁO

Udostępnij:

O autorze

3D Printed Yoda

Yoda, my name is. 3D printed I was. Passionate about 3D printing, I am. To me talk, if passionate about AM technology, you are. Disruptive force, I belief the 3d printing is. May the force be with you. Yeesssssss.

Zostaw swoją odpowiedź