Zortrax M 200 najlepszą drukarką „Plug ‚N’ Play” na 3D Hubs

0

Internetowe platformy tworzące przestrzeń dla transakcji zawieranych pomiędzy usługodawcami i usługobiorcami, posiadają naturalny potencjał do pozyskiwania cennych informacji na temat danego rynku oraz procesów zachodzących w jego obrębie. Nie inaczej jest z platformą 3D Hubs, która łącząc posiadaczy drukarek 3D z osobami zlecającymi wydruki 3D, zebrała największą na świecie bazę opinii, ocen oraz recenzji drukarek przestrzennych.  Dla dobra całej branży, holenderski serwis zaprezentował pozyskaną wiedzę w formie przewodnika „3D Printer Guide 2015”.

3D printer guide przygotowany przez 3D hubs Materiał poznawczy będący podstawą przewodnika został dostarczony przez 2279 zweryfikowanych właścicieli drukarek 3D, posiadających łącznie 1623 lata kolektywnego doświadczenia w drukowaniu przestrzennym, które przełożyło się na 317.000 wydruków, dokonanych przy użyciu 235 różnych modeli drukarek. Ciężko wyobrazić sobie by ktoś był na dzień dzisiejszy w stanie przeprowadzić bardziej kompleksowe testy dostępnego na rynku sprzętu. Tym bardziej należy docenić fakt, iż jednym z wielkich wygranych przewodnika jest drukarka Zortrax M 200, która zwyciężyła w kategorii „Plug’N”Play”.

zdjęcie drukarki Zortrax M 200Kategoria w której tryumfował Zortrax, obejmuje urządzenia łatwe w obsłudze, niezawodne, charakteryzujące się wysoką jakością wydruku, znakomitym wsparciem technicznym – i co najważniejsze – gotowe do druku od razu po wyciągnięciu z pudełka. M 200, i uzyskała w dziesięciopunktowej skal znakomitą zbiorczą notę końcową 8.9.  Oto jak przedstawiają się noty cząstkowe poszczególnych parametrów drukarki:

oceny parametrów Zortrax M 200

Zwycięzcami pozostałych kategorii zostały następujące drukarki:

I. Enthusiast
Makergear M2 (nota 9.0)
II. Kit/DIY
Rostock Max (nota 9.0)
III. Budget
Printbot Simple Metal (nota 8.6)
IV. Resin
Form 1+ (nota 8.4)

Źródło

Udostępnij:

O autorze

3D Printed Yoda

Yoda, my name is. 3D printed I was. Passionate about 3D printing, I am. To me talk, if passionate about AM technology, you are. Disruptive force, I belief the 3d printing is. May the force be with you. Yeesssssss.

Zostaw swoją odpowiedź