Zortrax uspokaja w sprawie Inventure i czyści magazyny promocją „- 50% na drugi produkt”

2

Względy związane z produkcją wystarczającej ilości materiału podporowego są przyczyną opóźnień w dostawie drukarek Zortrax Inventure.  Olsztyńska spółka opublikowała aktualizację na temat stanu produkcji jednej z najbardziej wyczekiwanych w tym roku drukarek 3D. Firma nie rozpocznie dystrybucji urządzenia dopóki nie zażegna ryzyka postawienia użytkowników przed widmem niedoboru rozpuszczalnego materiału podporowego.

Innowacyjny materiał podporowy

Zortrax uspokoił wszystkich fanów, którzy z utęsknieniem oczekują następcy rewelacyjnego modelu M 200 – drukarki, która zdaniem użytkowników 3DHubs najlepiej definiuje pojęcie urządzenia „plug’n play”. Cieszy fakt, iż opóźnienia w rozpoczęciu dostaw Inventure nie wynikają z problemów technicznych dotyczących poprawności funkcjonowania samego urządzenia. Kłopoty są konsekwencją trudności logistycznych z produkcją odpowiedniej ilości innowacyjnego materiału do tworzenia supportów. W celu jak najszybszego rozwiązania trudności, Zortrax rozbudował już swoją linię produkcyjną.  Firma przygotowała nową halę wyposażoną w najwyższej klasy systemy zasilania, filtrów oraz wentylacji.

Sens bycia Apple druku 3D

Oczekiwania wobec nowego dziecka Zortraxa są doprawdy ogromne. Drukarka musi swoją użytecznością i niezawodnością usatysfakcjonować wymagającego klienta profesjonalnego. Po znakomitych doświadczeniach użytkowania M 200,  taki klient spodziewa się po Inventure produktu klasy światowej, a nie „tylko bardzo dobrego”. Jeśli spółka chce nadal realizować ideę bycia „Apple w świecie druku 3D”, to jej nowy model musi dostarczać użytkownikom doświadczeń na najwyższym poziomie. Inventure jest w końcu obietnicą połączenia innowacyjnej inwestycji z przygodą (invention + adventure). Z tej perspektywy nawet tak wysoka cena jak decyzja o opóźnieniu dostawy drukarki na rynek, nie wydaje się być wcale zbyt wysoka.

Fair and square

Opóźnienia w dostawie Inventure stanowią oczywisty problem dla użytkowników, którzy zamówili urządzenie w pre-orderze już kilka miesięcy temu.  Osoby takie z jednej strony są zniecierpliwione wyczekiwaniem na upragnione narzędzie, z drugiej zaś mają prawo odczuwać skutki zamrożenia środków przeznaczonych na opłacenia zamówienia pre-order. Na szczęście kierownictwo Zortraxa  wykazało się dobrym zrozumieniem sytuacji swoich klientów. Firma zapewnia możliwość otrzymania zwrotu wpłaty w ramach pre-order, z jednoczesnym zachowaniem możliwości późniejszego złożenia zamówienia na tych samych warunkach. Trzeba przyznać, iż w sytuacji kryzysowej Zortrax nie chowa głowy w piasek, a zaproponowane rozwiązania są po prostu uczciwe.

Promocja -50% na zakup drugiego egzemplarza M 200

Niejako na poprawę humoru, siedzących jak na szpilkach entuzjastów Inventure,  Zortrax przygotował znakomitą promocję  w postaci rabatu 50% ceny drugiego egzemplarza modelu M 200. Promocja obowiązuje w przypadku jednoczesnego zakupu dwóch sztuk produktu. Podobne zasady dotyczą zakupu 16 szpul wybranego materiału lub zestawu części i akcesorów.  Promocja ta jest, po zaprezentowaniu modelu M 300, kolejną letnią niespodzianką dla fanów marki. Wszyscy zainteresowani muszą się jednak spieszyć gdyż oferta obowiązuje tylko do końca dnia 22.07.2016 r.  Z promocji na zakup dwóch M 200, można skorzystać do końca miesiąca w sklepie 3DPhoenix.

www.drukarka3d.pl_zortrax_m200_promocja

Źródło

Udostępnij:

O autorze

Drukarka 3D

2 komentarze

Zostaw swoją odpowiedź